BIERZMOWANIE

BIERZMOWANIE

W związku z komunikatem Bpa Grzegorza Olszowskiego, którego treść poniżej, informujemy, że bierzmowanie zaplanowane w naszej parafii na 22 czerwca nie odbędzie się. Zostanie ono przeniesione na miesiące jesienne.

KOMUNIKAT

W dniu 15 czerwca 2020 Kuria Metropolitalna w Katowicach została poinformowana, że jedna z osób zatrudnionych w kurii ma wynik pozytywny na Covid-19. W związku z zaistniałą sytuacją, po konsultacji z Sanepidem, Kuria Metropolitalna podjęła natychmiastowe działania przewidziane zarządzeniami służb sanitarnych; jest z nimi w kontakcie i realizuje wszystkie ich zalecenia, w tym dotyczące kwarantanny i dozoru sanitarnego.

W związku z tym Kuria Metropolitalna będzie nieczynna aż do odwołania.

† Grzegorz Olszowski
Moderator Kurii Metropolitalnej
Katowice, 15 czerwca 2020 r.