XIII NIEDZIELA ZWYKŁA
28 czerwca 2020 r.

Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii.
Za każdą ofiarę składamy serdeczne "Bóg zapłać".

• Zapraszamy na nabożeństwo czerwcowe o godz. 16:30.
  • W poniedziałek obchodzimy Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Zachęcamy do udziału w Eucharystii: 6:30, 8:00 i 18:00. Kolekta w tym dniu będzie przeznaczona na Stolicę Apostolską - tzw. Świętopietrze.
  • W tym tygodniu przypadają: I-szy czwartek, I-szy piątek i I-sza sobota miesiąca.
  • W czwartek o 17:00 zapraszamy na wystawienie Najświętszego Sakramentu i adorację w ciszy. O 17:30 nabożeństwo eucharystyczne, o 18:00 Msza św. z modlitwą o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne.
  • W I-szy piątek o 8:00 zapraszamy na Mszę św. w intencji czcicieli Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  • W piątek o godz. 19:00 zapraszamy rodziców i rodziców chrzestnych na naukę przedchrzcielną do salki.
  • W I-szą sobotę o 8:00 zapraszamy na Mszę św. wynagradzającą Niepokalanemu Sercu Maryi. Po Mszy św. nabożeństwo maryjne.
  • Odwiedziny chorych odbędą się w sobotę od godz. 8:00. Chorych prosimy zgłosić w kancelarii parafialnej do piątku włącznie.
  • W sobotę Adoracja Najświętszego Sakramentu z okazją do spowiedzi św. od godz. 16:00, o godz. 20:00 Apel Maryjny.
  • W niedzielę zapraszamy na Nabożeństwo do Matki Bożej Boguckiej o godz. 16.30.
  • Kolekta przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na WŚSD.
  • Przez cały okres wakacyjny nie będzie Mszy św. o godz. 13:00.
  • Gazetka "Bogucka Rodzina" jest dostępna z tyłu Bazyliki, zaś "Gość Niedzielny" w zakrystii.
  • Obchody liturgiczne tygodnia:
    – poniedziałek – UROCZYSTOŚĆ ŚWIĘTYCH APOSTOŁÓW PIOTRA I PAWŁA
    – piątek – ŚWIĘTO ŚW. TOMASZA, APOSTOŁA
    – niedziela – 14 NIEDZIELA ZWYKŁA

" ŚWIĘCI PIOTRZE I PAWLE, MÓDLCIE SIĘ ZA NAMI..."