UROCZYSTOŚĆ JEZUSA CHRYSTUSA,
KRÓLA WSZECHŚWIATA
22 listopada 2020 r.

Dziś Uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata.
Dzisiejsza kolekta jest przeznaczona na potrzeby archidiecezji.
Za każdą ofiarę składamy serdeczne „Bóg zapłać".

• Dziś o 16:30 zapraszamy na nieszpory niedzielne.
  • We wtorek 24 listopada o 19:00 w Bazylice odbędzie się katecheza dla rodziców dzieci pierwszokomunijnych. Dzieci tym razem niech pozostaną w domu.
  • W środę o 17:30 nabożeństwo sanktuaryjne i Msza św. o 18:00 z udziałem Arcybractwa Szkaplerznego.
  • W środę odbędzie się w Bazylice kolejny wieczór modlitewny prowadzony przez wspólnotę Strefa Uwielbienia. Plan modlitwy: o 18:00 Msza św, po niej modlitwa uwielbienia z możliwością skorzystania z sakramentu pokuty, na zakończenie indywidualne błogosławieństwo NS. Zakończenie całości około 20:00.
  • W sobotę o 16:00 wystawienie NS i okazja do spowiedzi św.
  • Kolekta przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na potrzeby parafii.
  • Prosimy o zapoznanie się z planem mszy św. kolędowych z udziałem parafian z poszczególnych ulic. Plan znajduje się w gablotce, gazetce, tablicach pod chórem oraz na stronie internetowej naszej parafii.
  • Gazetka "Bogucka Rodzina" jest dostępna z tyłu Bazyliki, zaś "Gość Niedzielny" w zakrystii.
  • W najbliższą niedzielę (I Niedziela Adwentu) rozpoczynamy nowy rok liturgiczny. I Niedzielę Adwentu obchodzimy jako Niedzielę Trzeźwości. Zachęcamy wiernych do abstynencji od napojów alkoholowych i złożenia świadectwa poprzez wpis do parafialnej Księgi Abstynencji.
  • Msze św. roratnie odprawiane będą tradycyjnie od poniedziałku do piątku o 6:30. Młodzież oraz kandydatów do bierzmowania zapraszamy na roraty w piątki o 18:00.
  • Obchody liturgiczne tygodnia:
    – niedziela – I NIEDZIELA ADWENTU

KRÓLUJ NAM CHRYSTE ZAWSZE I WSZĘDZIE...