XXV NIEDZIELA ZWYKŁA
20 września 2020 r.

Dzisiejsza kolekta jest ofiarą specjalną przeznaczoną na renowację organów w Bazylice.
Za każdą ofiarę składamy serdeczne „Bóg zapłać”.

• Zapraszamy na nieszpory niedzielne o 16:30
  • W niedzielę o 18:00 zapraszamy na pierwszy z Wieczorów Muzycznych w naszej Bazylice – szczegóły na plakacie.
  • Dziś Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu.
  • W środę na Mszę Św. o 18:00 zapraszamy Arcybractwo Szkaplerzne i spotkanie formacyjne.
  • W środę o 19:00 modlitwa prowadzona przez wspólnotę „Strefa uwielbienia”. W czasie modlitwy będzie okazja do spowiedzi. Zapraszamy wszystkich chcących pogłębić swoje życie duchowe.
  • W czwartek o 18:45 spotkanie Rady Parafialnej na probostwie.
  • Już dziś informujemy, że spotkanie rodziców dzieci, które w maju 2021 przystąpią do Pierwszej Komunii Św. odbędzie się w przyszły wtorek 29 września o 19:00 w sali parafialnej.
  • W sobotę swoje imieniny będzie obchodził Ks. Abp Senior Damian Zimoń. Pamiętajmy o nim w naszych modlitwach.
  • W sobotę o 15:30 w Bazylice będzie bierzmowanie młodzieży przeniesione z czerwca b.r. W związku z tym w piątek o 16:00 odbędzie się spowiedź św., zaś próba przed bierzmowaniem dla kandydatów i świadków w piątek o 18:45. Obecność obowiązkowa!
  • W sobotę o 16:00 Adoracja NS i okazja do spowiedzi świętej. O 20:00 Apel Maryjny w Bazylice.
  • W niedzielę 27 września o 18:00 zapraszamy na Drugi Wieczór Muzyczny w Bazylice.
  • Nasza Parafianka obecnie siostra Maria Symeona ze Wspólnoty Niepokalanej Matki Wielkiego Zawierzenia złożyła śluby Profesji Wieczystej. Pamiętajmy o Siostrze w modlitwie.
  • Już teraz zapraszamy małżonków, którzy obchodzą w tym roku „okrągłe” rocznice ślubu, na Mszę św., która zostanie odprawiona 10 października (tj. sobota) o 15:00. Zapisy i bliższe informacje można uzyskać w kancelarii parafialnej.
  • Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona będzie Wydział Teologiczny UŚ.
  • Gazetka „Bogucka Rodzina” jest dostępna z tyłu Bazyliki, zaś ”Gość Niedzielny” w zakrystii.
  • Obchody liturgiczne tygodnia:
    • poniedziałek – ŚWIĘTO ŚW. MATEUSZA APOSTOŁA I EWANGELISTY
    • środa – wspomnienie św. Pio z Pietrelciny, prezb.
    • sobota - wspomnienie św. Kosmy i Damiana, męcz.

ŚWIĘTY OJCZE PIO MÓDL SIĘ I WSTAWIAJ ZA NAMI!!!